THE BEST ENGLISH LEARNER and 12 MONTHS

Перевірити свої знання вирішили учні 7-А та 7-В класів.

Objectives(головними цілями є):

• to practise and improve pupils’ skills in speaking, reading ,writing and listening;
  • to check up pupils’ grammar skills;
  • to revise the vocabulary on the topics “Food”, “Sport”, “Holidays”, “Travelling”, “London”, “Ukraine”;
  • to teach pupils to work in groups;
  • to develop pupils’ logical thinking, creative abilities, imagination;
  • to bring up the desire to study English language.

Вікторина складалася з 6 раундів,починаючи з найпростішої перевірки базових знань англійської мови. Я намагалася розвинути у дітей  пам’ять, мислення, логічне мислення, швидкість, діалогічне мовлення, уяву та творчість. Усі учні були активними та сміливими. Особливих слів подяки заслуговують два капітани- Провозьон Єлизавета та Марченко Богдан, які проявили надзвичайні здібності та кмітливість. Перемогу з невеликим відривом здобули учні 7-В класу. Вітаю ще раз наших переможців. А усім  бажаю  приймати активну участь у таких заходах.

Учні 5-Г класу створили  урок-казку з англійської мови на тему: «12 months». Головними героями цієї казки були: 12 місяців( January, February, March, April, May, June, July, August, September, October, November, December),дівчинка та автор. Цією маленькою виставою я намагалася показати прагнення дітей до чогось нового,виховати у них позитивне ставлення до вивчення іноземної мови. На мою думку,нам все вдалося. Після закінчення уроку,я та всі учні залишилися задоволеними .

THE BEST ENGLISH LEARNER and 12 MONTHS