Традиційна зустріч випускників «Зустріч з юністю …»

DSCN4568

Сьогодні наша школа гостинно зустрічала випускників 1983, 1988, 1993, 1998, 2003, 2008, 2013 років. Мов пташенята до рідного гнізда, так випускники ювілейних років з’їхалися до школи. Теплі, щирі обійми старих друзів, посмішки. Упродовж свята присутні згадували з посмішкою на вустах свої безтурботні шкільні будні, а у «живій» розмові з класними керівниками уявно пережили ще раз найяскравіші (позитивні, та не дуже) моменти навчання.
Прощалися з надією зустрітися знову, тому що саме тут, у рідних стінах, чекає на випускників спогадів повінь, тут зустрічають вони літа молоді.
Не забувайте рідної школи, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди, навіть, якщо ви вже дорослі.

Зустріч з випускниками