Це не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь

Школа – це не тільки стіни. Насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: і ті, хто щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони у пам’яті учнів, колег, і вчителі – пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки .Сьогодні ми всі ювіляри. Свій 55-річний ювілей відзначив наш НВК. Урочисто, але по-домашньому тепло відсвяткували день народження рідної школи вчителі, ветерани педагогічної праці, випускники різних років, учні, батьки та почесні гості. Присутні зазначили, що хоч і відзначаємо 55-річний ювілей, але школа молодіє від усмішок дітей, невтомності директора, творчості вчителів. Вони робили і роблять усе для того, щоб рідний навчальний заклад процвітав. Школа розвивається, міцніє, здобуває авторитет, впевнено крокує в майбутнє.
Велику святкову програму до ювілею підготували і сьогоднішні учні, і вчителі школи. А справжнім сюрпризом став виступ гостей свята – ансамблю «Коледжанське сузір`я» Ірпінського коледжу економіки та права.
Свято закінчилось, стихли коридори, а школа вже чекає нового дня, щоб знову наповнитись дитячим гомоном і нишком спостерігати за сьогоденням.
Добра і щастя, творчих здобутків, світлого майбутнього тобі наш рідний НВК!

Нашому НВК - 55!