Цікаві уроки – важливі знання

SAM_3476

Коли як не сьогодні? Хто як не вони? Зважаючи на події, які відбуваються в нашій країні в актовій залі відбулася зустріч старшокласників з воїнами АТО. Даний захід відкрили звучанням Гімну України. Під час зустрічі Олександр Буйволюк розповів про особливості військового стану та що зміниться в житті звичайних громадян.

Також Олександр Дробут, підполковник Національної Гвардії України, розповів учням, що потрібно робити в екстренних ситуаціях. Згодом, Олександр Іванов – фельшер військової частини провів мастер-клас з надання першої медичної допомоги, під час якого учні уважно спостерігали, а згодом бажаючі могли спробувати себе в ролі рятувальника та надати першу медичну допомогу.

Дякуємо вам за важливу інформацію, цікаву розповідь та за  отримані навички надавати першу медичну допомогу.

Вишняк Анастасія, учениця 10-А класу

Цікаві уроки - важливі знання