Туристсько-скелелазне багатоборство

Спортивно-туристичний гурток «TUR-м@нія» Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 22 листопада провів  навчально-тренувальні збори спільно з Бориспільськім міським центром туризму.

Тренування відбувалося у формі змагань. Спортсмени були об’єднані за віком на три групи (5-6,7-8,9-11 клас). Дистанції поділялись  за різним рівнем складності. Обов’язковими були дві дистанції  «Швидкість», які потрібно було подолати за максимально короткий час.

На дистанції «Складність» учасникам не враховувався час, а головною цілю було подолати її.

В загальному на «туристсько-скелелазному  багатоборстві» взяли участь 38 спортсменів.

Наступна зустріч з Бориспільськім міським центром туризму запланована на 13 грудня, де відбудуться навчально-тренувальні збори в напрямку «Техніка пішохідного туризму».

Від імені всіх учасників змагань Дякуємо за підтримку в розвитку спортивного туризму  директору школи Літкевич А. М. та ГО «ФОРМАТ» за комплект «зачіпок» і грамот.

Карабут О. М.

Туристсько-скелелазне багатоборство