Тиждень психології

З 18 по 29 квітня заклад охопила хвиля психологічного настрою, почався тиждень психології.                                 Психологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя!

Видатний психолог Жан Піаже, запевняв, що в ХХІ столітті психологія стане однією з провідних наук. І це в дійсності так.

Тиждень психології – це занурення всіх учасників навчально – виховного процесу в цікавий загадковий світ психології.

Метою проведення такого тижня є розширення знань учнів про науку психологію, розуміння внутрішнього світу, активізація пізнавальної активності учнів.

Форма проведення:

– Її величність Психологія;

– робота з плакатами;

– виставка малюнків «Моя сім я»;

– години психолога;

-відео тренінг «Подолання комп’ютерної залежності»;

– психологічні ігри;

-майстер- клас з виготовлення листівок;

– вікторина «цікава психологія»;

– оформлення стенду  «Тиждень психології»;

– гра «Пантоміма»;

– хвилина спілкування «Дитинство країна мрій»;

-семінар «Ми – за здоровий спосіб життя»;

– фарба-терапія;

– тематичне консультування «Що робити, коли життя  здається похмурим»;

– факультатив «Три стільця»;

– анкетування « Вчитель-учень»;

– день дружби й доброти;

– поштова скринька «Мрії збуваються».

Протягом двох тижнів учні демонстрували творчі здібності, акторську майстерність, приймали участь у різних конкурсах та вікторинах.

[Galleries 188 not found]