У кожній казці – мудрості перлина!

SAM_3131

Бібліотекарі нашого НВК переконані, що казка робить дитину мудрішою, добрішою, продовжує душевну молодість дорослим.
На честь 100 – річчя В. Сухомлинського бібліотекарями для учнів 4-х класів в актовій залі НВК було проведено книжкове свято «У кожній казці – мудрості перлина».

У ході заходу діти переглянули презентацію біографії В. Сухомлинського, ознайомилися з літературною спадщиною видатного педагога, з його оповіданнями та казками.

У казці все реально і все можливо, а крім того, казка завжди закінчується хепі – ендом. То чому ж її не любити?

Так, учнями 4-А класу була інсценізована казка В. Сухомлинського «Заєць і морква» та зроблена презентація до казки «Найгарніша мама». Глядачів зачарували костюми виконавців, а тим паче, їх надзвичайно переконлива гра. Не можна не згадати й учнів 4-В класу  та їх виконання казки під назвою «Бджілка і акація». Усі були вражені дійством!  Що вже й казати про розповідь оповідання учнями 4-Є класу: вишукані костюми, які передавали атмосферу казки, вдалий вибір персонажів та твору, не було нічого зайвого.

Увесь захід перетворився у казку прямісінько у школі, діти стали професійними акторами, а глядачі – уважними слухачами. А підкреслили цю казковість яскраві малюнки дітей, що демонстрували всі видатні казки В. Сухомлинського.

Тож, ніхто не залишився байдужим до шкільної магії казок, усі без винятку залишилися вражені, увібрали у себе мудрість великого поета, вчителя та просто прекрасного українця – Василя Сухомлинського.

Субачева Н.В., завідувач бібліотекою

У кожній казці – мудрості перлина!