У країні ялинкових прикрас

Нещодавно учні 2- А класу відвідали Фабрику  ялинкових прикрас. Першокласники з нетерпінням чекали дня, коли зможуть отримать відповіді на всі свої  питання, яких виявилось немало! Як народжується іграшка? Який шлях проходить блискуча кулька перед тим, як опинитися на ялинці? Яким чином на неї наносять купу таких складних візерунків?  Чи можна самому створити іграшку? Відповіді на всі ці питання діти знайшли під час  екскурсії до Фабрики ялинкових прикрас.Вони  змогли простежити не лише за шляхом народження новорічної іграшки, а й самі стали творцями такого новорічного дива! Крім того, школярі відвідали кімнату-музей, а також опинилися в таємній кімнаті чудес, пройшовши крізь шафу!

Повні вражень та емоцій діти повернулися додому. Про чудову новорічну екскурсію дітям нагадуватиме іграшка, яку вони власноруч  прикрасили під час майтер-класу та купа нових емоцій, якими ми зарядились на весь наступний рік!

У країні ялинкових прикрас