Учні 6-Г класу відвідали «Львівську майстерню шоколаду»

Це місце, де зі звичайного шоколаду створюють витвір мистецтва. До слова, всі цукерки роблять вручну. Такого смачного і красивого шоколаду ви не скуштуєте більше ніде, бо всі рецепти тримають у найсуворішому секреті. Львівська майстерня шоколаду пропонує величезний вибір всіляких цукерок, трюфелів, марципанів. Від фантазії тутешніх майстрів голова у нас йшла обертом. Також для нас нейвомірно  цікаво було дізнатися і простежити технологію приготування солодощів і помилуватися на дивовижні шедеври з какао-бобів. Та серед усіх учнів, які були присутні неможливо було знайти таку дитину, якій не сподобався б  шоколад. Діти залишилися задоволеними, так як змогли насолодитися чашкою ароматного чаю з найкращим шоколадом. Найбільше нам запам’ятаюся цукерки, котрі ми зробили своїми руками. Кожен намагався проявити свою фантазію та зробити свій смаколик оригінальним. Ми також мали змогу придбати декілька шоколадних сувенірів на пам’ять про це дивовижне місце.

«Львівська майстерня шоколаду»