Учнівське лісництво «Зелена хвиля»

10-11  травня 2018 року члени учнівського лісництва «Зелена хвиля» Куприянова Катерина, Макаренко Анна та Гризун Дар’я разом з керівником М.А. Демченковою прийняли участь в Обласному зльоті учнівських лісництв, який проходив на базі Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України  «Боярська лісова дослідна станція» (м. Боярка).

Дівчата прийняли участь в еко-квесті, де продемонстрували свої ґрунтовні знання біології, долучилися до висадки дерев в акції «Алея миру», ознайомились з доповідями та процедурою захисту науково-дослідницьких робіт. По закінченню зльоту учасники отримали приємні подарунки, подяки за активну участь, а також позитивний настрій.

Учнівське лісництво «Зелена хвиля»