Учнівське лісництво “Зелена хвиля”

DSCN2069

Цього навчального року організовано учнівське лісництво «Зелена хвиля», заключено договір співпраці між Бучанським НВК «СЗОШ I-III ст. – ЗОШ I-III ст.» №4 та Київським лісгоспом та для створення умов трудового навчання і виховання учнів.

Юні лісники, на чолі з керівниками групи М.А. Демченковою та С.М. Опенько, відвідали Київський лісгосп та привітали працівників лісового господарства з їх професійним святом. Свято пройшло в теплій дружній атмосфері на якому діти та працівники лісгоспу обмінялись подарунками та обговорили деталі майбутньої діяльності в рамках проекту.