Учителі природничого циклу в гостях у колег. Поїздка до Великої Димерки

«Єдина справжня розкіш – це розкіш людського спілкування»

А. Сент-Екзюпері

Під таким гаслом сьогодні проходила зустріч у Великодимерському СЗО НВК, на яку ми були запрошені. Заклад відвідали директор школи А.М. Літкевич, заступник директора з НВР, учитель біології Андрієвич О.В., учитель біології та основ здоров’я Старовойтова Л.В., учитель хімії Глущенко С.В. У рамках дослідно-експериментальної роботи за темою «Розроблення методичної системи викладання предметів природничо-математичного циклу на засадах компетентнісного підходу» відбувся науково-практичний семінар. Разом із науковими співробітниками Інституту педагогіки НАПН України ми відвідали відкриті заняття, проведені вчителями навчально-виховного комплексу, на яких діти демонстрували свою ерудованість, вміння поєднувати і застосовувати знання з різних предметів.

На обговоренні за «круглим столом» ми обмінювалися своїми думками щодо модернізації змісту освіти в основній школі.
Директор Великодимерського НВК Надія Михайлівна Царик провела нам екскурсію навчальним закладом.

На завершення зустрічі вихованці НВК продемонстрували свої таланти: чудово співали, розповіли гумореску та вразили акторськими здібностями. Алла Миколаївна запросила талановитих гумористів  приїхати в Бучу та зіграти в КВК з нашою командою «10-А+Таня».

Зустріч проходила в теплій, дружній і творчій атмосфері. Дякуємо адміністрації Великодимерського НВК за запрошення!

Нагадаємо, нещодавно, наша школа приймала гостей з Великодимерського НВК,

Велика Димерка