Україна – територія гідності і свободи

20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013-2014 років.
Пам’ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.
До вшанування долучилися і учні 6-А, 6-Б та 9-Г класу на чолі з вчителем історії Доценком М.В. Акцентували свою увагу на тому, що це були прості люди, які боролися за гідність, свободу та незалежність.
Й насправді від кожного з нас залежить наше майбутнє та майбутнє України.
Діти з’ясували, в чому саме був подвиг Героїв Небесної Сотні; за що вони боролися; чому ми їх називаємо Героями; що покладено в сенс понять «героїзм» та «патріотизм».
Також учні віддали шану всім, хто боровся та загинув під час революції хвилиною мовчання.
У тому, що ми сьогодні маємо самостійну й незалежну Україну, попри продовження боротьби за ці цінності, лежить заслуга кожної людини, яка боролася до цього за свої права, подекуди ціною власного життя. Ці люди дали нам можливість і надалі обстоювати свою свободу.
Сьогодні Україна звучить гордо й це, зокрема, завдяки подвигу Героїв Небесної Сотні.