Україна – це ми!

0-02-0a-66582318854840b21bc6457f4e2799baba947fcae7217f1d723b76bc5d6593a3_aa05d13b

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в нашому НВК організовано та проведено ряд заходів.

Учитель історії Ситник Г.М. разом з учнями 10-А, 11-А класів підготували та провели «Україна – разом і назавжди» для учнів 10-11-х класів. Ведучі у своїх виступах розповіли про історичне значення Соборності України, сучасні тенденції розвитку незалежної української держави, привітали присутніх з такою знаменною датою. Під час заходу учні  переглянули  відеоматеріали про злуку УНР та ЗУНР,  що дало можливість глядачам здійснити  відео-екскурс сторінками історії України.  Піднести дух національної гідності та поваги до свого народу вдалося учасникам святкового дійства завдяки виконанню патріотичних пісень: «Ще не вмерла України…», «Україна – це ми».

Учні 10-В класу на чолі з Глущенко С.В. взяли участь у міському інформаційно-просвітницькому заході «Україно, соборна державо». Хвилиною мовчання присутні вшанували Героїв, які загинули в боротьбі за утвердження національної ідеї та єдину, цілісну Українську державу.

Фінальною крапкою у проведенні Дня Соборності став живий ланцюг єднання  – символ духовної єдності та свободи українського народу.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

Кожен із нас повинен усвідомити, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Україна – це ми!