Українські вечорниці

Учні 7-А класу разом з класним керівником Щербиною Н.І. підготували та провели театралізовану виставу «Українські вечорниці» для учнів 7-8-х класів.

Під час виступу діти розкрили свої таланти у виконанні української пісні та акторській грі. У залі панувала особлива тиша, адже всім було цікаво пізнати традиції проведення українських вечорниць, де обов`язково звучала народна пісня, жарти, залицяння.

Чудово зіграла роль господині Дудник Єлизавета, яка розпочала свято піснею, виконуючи її акапельно. Також прозвучали народні пісні у виконанні Єлизавети Провозьон, Віталія Боярчука та Анастасії Товстенко.

Українська пісня… Хто не був зачарований нею, хто не згадує її, як своє чисте, прозоре дитинство, свою юність, красиву і ніжну. Який митець не був натхненний її мелодіями!

Українська пісня – це бездонна душа українського народу.

Українські вечорниці