Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України

21039912_1480133398722294_1717922802_n

Хай лопотить крилом, неначе птах,
Наш прапор в піднебессі Батьківщини,
Тримаймо, браття, міцно у руках
І суще, і грядуще України!

Щороку 23 серпня в Україні відзначається День Прапора – свято, встановлене на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України.

Педагогічний колектив нашої школи прийняв учась в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора України. Святкування розпочалося з урочистої ходи від Київської площі до скверу Шевченка – традиційного місця проведення урочистостей. На свято завітали учасники АТО, представники громадськості, організацій, установ та підприємств, учні шкіл, молодь.

Нехай національна гордість та споконвічний козацький дух допоможуть нам вистояти та перемогти у священній боротьбі за незалежність. Нехай прапор України піднімається над мирним небом, а його колір зігріває наші серця.

День Державного Прапора України

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>