Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України

Хай лопотить крилом, неначе птах,
Наш прапор в піднебессі Батьківщини,
Тримаймо, браття, міцно у руках
І суще, і грядуще України!

Щороку 23 серпня в Україні відзначається День Прапора – свято, встановлене на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України.

Педагогічний колектив нашої школи прийняв учась в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора України. Святкування розпочалося з урочистої ходи від Київської площі до скверу Шевченка – традиційного місця проведення урочистостей. На свято завітали учасники АТО, представники громадськості, організацій, установ та підприємств, учні шкіл, молодь.

Нехай національна гордість та споконвічний козацький дух допоможуть нам вистояти та перемогти у священній боротьбі за незалежність. Нехай прапор України піднімається над мирним небом, а його колір зігріває наші серця.

День Державного Прапора України