УРОК-ДЕКЛАМАЦІЯ У 6-Б

Проводити уроки української літератури у шостих класах завжди цікаво. Учні щиро захоплюються поезією і прозою, що їм пропонується для вивчення, цікаво та неординарно мислять, а також висловлюють свої думки, діляться враженнями. Навіть самі з задоволенням пропонують продекламувати улюблені вірші напам’ять.

Так ми з 6-Б класом вирішили дещо неординарно узагальнити вивчене з розділу «Я і світ», присвяченому поезіям багатьох авторів, таким як Леся Українка, С. Чернілевський, І. Жиленко тощо, провівши урок-декламацію улюблених творів. Діти мали можливість не тільки повторити та систематизувати набуті знання, а й позмагатися один з одним в умінні виразно декламувати поезії. Евеліна Леона та Анастасія Подік обрали для себе поезії Ірини Жиленко, творчість якої є найбагатшою на барви.

Олександра Ткаченко підійшла до поставленого завдання дещо з гумором та креативно, відійшовши в бік від програмованих творів та обравши на розсуд глядачів гумореску Павла Глазового «Найважча роль».

«Заповіт» Т. Шевченка – це те, що завжди актуальне, завжди в моді, та ніколи не буде порожнім звуком для щирих патріотів та справжніх українців… – так вочевидь подумала Крістіна Толстих, яка вразила всіх присутніх прекрасним виконанням цієї поезії.

Але найбільше учнів вразила поезія «Я хочу сказати простими словали…» у виконанні Дарини Корольової, у якій автор, Ігор Бірча, мріє та щиро бажає рідній Україні світлого майбутнього та миру на свій землі.

image-0-02-05-26dbfb2a86726dd70886caa72151ae0227132e0401562172319cb366d0397ddc-V