Урок миру, добра та злагоди

День вшанування подвигу учасників Революції гідності та звеличення пам’яті Героїв Небесної сотні для учнів нашого НВК став справжнім уроком сили духу і стійкості українського народу.

Так, 20 лютого перші уроки розпочались п’ятихвилинками та вшануванням хвилиною мовчання загиблих на майдані Незалежності в лютому 2014 року. На уроках історії учні переглянули відеофільм «Історичні факти про Майдан». В шкільній бібліотеці була розгорнута тематична виставка «Борці за незалежність України».

Україна оплакує своїх героїв, а пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє. Пам’ять зобов’язує нас не забувати подвиг Героїв Небесної сотні.

Кожен українець має пам’ятати, що саме завдяки учасникам подій на Майдані Незалежності, Героям Небесної Сотні ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати кращими!

Урок миру, добра та злагоди