Увага, конкурс!

Умови участі у конкурсі

3.1. Тема конкурсу – «Герої у моїй родині». Об’єктами робіт можуть бути історії людей (як з далекого минулого , так і з сьогодення), які жили й працювали на благо Української Держави. При цьому не важливими є кількість осіб, про яких йдеться в історії, їхній соціальний статус тощо.

3.2. Конкурс проводиться за двома номінаціями:
1) малюнок на тему «Герої у моїй родині»;
2) твір на тему «Герої у моїй родині».
3.3.1. До участі у номінації «Малюнок» запрошуємо учнів 5–9 класів загальноосвітніх закладів (ця номінація буде розділена на ще дві: учні 5–7 та 8–9 класів). До малюнку, в електронному листі, також потрібно написати кілька речень про те, що зображено. Малюнки потрібно сканувати або сфотографувати (+зробити фото малюнка з самим автором).
3.3.2. До участі у номінації «Твір» запрошуємо учнів 8–12 класів (ця номінація також буде розділена на ще дві: учні 8–9 та 10–12 класів).
3.4. Для участі в конкурсі необхідно подати 1 роботу в довільному стилі написання твору чи малюнка.
3.5. Оформлювати роботи потрібно за такими вимогами:
Формат (розмір) малюнків – А–4.
Формат (розмір) твору – 1–3 сторінки формату А–4, шрифт Times New Roman, 14 кегель, міжрядковий інтервал – 1.
3.6. Якщо є можливість, до робіт варто додавати скановані файли фотографій, на яких зображені герої оповідей.
3.7. В електронному листі потрібно вказати: прізвище, повне ім’я та вік автора роботи, навчальний заклад, клас, повну домашню адресу, контактний телефон, адресу електронної скриньки.

За детальною інформацією та допомогою звертайтеся до заступника директора з НВР Світлани Анатоліївни Кожем’яко.