В понурій темряві віків – світити завжди будуть Крути

Бій під Крутами – це героїчна й водночас трагічна подія, яка знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її.

Сьогодні вранці учні та вчителі нашого закладу вшанували хвилиною мовчання  юнаків, які поклали свої голови для кращого життя нащадків.

Учителі історії  розповіли дітям про історичні події в Україні початку XX століття, патріотичний подвиг київських студентів, ознайомили учнів із хронологією подій битви під Крутами. Наголосили на тому, що трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

День подвигу Героїв Крут – це  день національної ідеї, ідеї єдності і сили Української Держави! Бій під Крутами – це ідейна перемога українців.

Минуть роки, століття та пам’ять про юнаків-героїв не згине повік. Вона світитиме не тільки українцям, а й усім тим, хто готовий покласти своє життя в ім’я Батьківщини.

Бережімо у наших серцях пам’ять про тих, хто боровся і бореться за нашу свободу і незалежність.

В понурій темряві віків