Вчителі англійської мови до “Нової української школи” готові!

img-f1d37de26227c78f49f111ebc44baf42-v

Цього тижня вчителі англійської мови проходили курси Британської Ради (British Council) для ефективного  впровадження програми Нової української школи.

Вчителів забезпечили методиками роботи, запропонували конкретні практичні засоби, поради і приклади як можна ефективно організувати освітній процес, мотивувати учнів і працювати з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання.

Вчителі зможуть замість авторитарної ролі виконувати роль помічника учнів, використовувати новітні підходи до підбору змісту та організації навчального процесу. Також, педагоги розвиватимуть у дітей навички та уміння 21 століття, що є безумовно потужним кроком уперед.

British Council