Вчителі трудового навчання та фізичної культури про дистанційне навчання учнів в період з 30.03 по 03.04

Кафедра трудового навчання

Дузь-Крятченко Катерина Євгенівна

вчителя трудового навчання Бучанського

НВК «СЗОШ І-ІІІст.-ЗОШ І-ІІІст.» №4 Дузь-Крятченко Катерини Євгенівни з організації та проведення дистанційного навчання під час всеукраїнського карантину 2020р. з 30,03,2020 по 03,04,2020

На  третьому тижні карантину мною були роздані завдання для дівчат 5-9 красів. Вони були задані відповідно до навчальної програми класів та затверджених  планів роботи на ІІ семестр 2020р. А Саме:

9класи

Шановні дев`ятикласниці, на цому тижні ви маєте опрацювати таку тему:  Мій власний стиль. Зробіть коротеньку доповідь (можна відео) про ваш особистий стиль в одязі. Чому саме він, які дрібниці ви додаєте до свого одягу, щоб підкреслити індивідуальність.

8 класи

Шановні восьмикласниці. На цьому тижні вам необхідно доробити всі намистини с вовни, зібрати їх у намисто, сфотографувати його.

Зроблену роботу відправляти мені на пошту, яка була вказана у попередньому завданні.

7 клас

Шановні семикласниці. На цьому тижні вам необхідно побудувати у зошиті кресленик виробу (вашого органайзера) та виготовити лекала (ту викрійку, за допомогою якої ви будете розмічати елементи органайзера на фетрі.

6 класи

Шановні шестикласниці. Розпочинаємо роботу над деревом з бісеру. На цьому тижні вам необхідно зробити наступне (у зошитах): знайти  в інформаційних джерелах моделі-аналоги дерев із бісеру. Виявити кращи ознаки із метою використання у власному проекті.

Створити малюнок дерева з використанням методів фантазування та біоформ.

5 класи

Шановні п`ятикласниці. Ми починаємо роботу над брелоком з бісеру. На цей тиждень завдання таке: створити малюнок майбутнього брелоку з використанням методу фантазування та моделей-аналогів (інтернет). Не забуваємо про те, що попередні завдання не відмінено!!! Пошта для виконаних завдань та сама.

Як і на попередніх тижнях, активність дітей мізерна. Але ті, хто  виконують завдання, роблять це бездоганно.

Звіт (Дузь-Крятченко)

Кравчук Світлана Павлівна

Звіт про роботу Кравчук С.П.

Завдання для 5 го класу

Ліплення з солоного тіста

Роботи з солоного тіста (Кравчук)

Завдання для 6 го класу

Технологія приготування гарячих напоїв

З гарячих напоїв найпоширеніші чай, кава, какао, шоколад тощо.

Практична робота.

Приготування гарячих напоїв

Послідовність виконання роботи:

1. Вибрати напій для приготування.
  2. Дібрати необхідний посуд для приготування напою.
  3. Дібрати продукти необхідні для приготування напою.
  4. Приготувати напій.

Подати на стіл.

Приготування гарячих напоїв (Кравчук)

Завдання для 7 го класу

Технологія приготування страв із яєць

Практична робота. Варіння яєць

Послідовність виконання роботи:

1. Вибрати два способи (консистенції) варіння яєць.
  2. Дібрати необхідний посуд.
  3. Зварити яйця в двох різних консистенціях.
  4. Подати на стіл.
  5. Виконувати роботу із дотриманням правил безпечної праці!

Технологія приготування страв із яєць

Завдання для 8 го класу

Салати та їх харчова цінність. Умови й термін зберігання свіжих овочів. Способи подрібнення овочів. Інструменти та  пристосування

Практична робота. Нарізання овочів

Зміст роботи:

В цій роботі вам слід виконати вправи з нарізання овочів різними способами. Оберіть чотири різних способи.

Практична робота. Нарізання овочів

Завдання для 9 го класу

Типи фігур

Фалько Володимир Вікторович

Завдання

На початку тижня, завдання з трудового навчання та технології були розміщені

на https://drive.google.com/ в  24 класах

Звіт (Фалько)

Новак Ярослав Миколайович

Дата Клас Тема Вид роботи
16.03-20.03 5–Д,Е Види пиломатеріалів Тести, презентації, заповнення таблиць
6–Д,Е Поняття про виготовлення тонколистового металу, його Тести, відео
8–Б,В,Г,Д,Е  Аналіз предметів інтер’єру Тести, заповнення таблиць
23.03-27.03 5–Д,Е Основні розрізи стовбура деревини Тести, презентації, заповнення таблиць
6–Д,Е Види та властивості тонколистового металу Тести, відео
8–Б,В,Г,Д,Е Лабораторно-практична робота

«Аналіз предметів інтер’єру»

Тести, заповнення таблиць
30.03-03.04 5–Д,Е Технологія шліфування деревних матеріалів Самостійне опрацювання матеріалу, перегляд презентації
6–Д,Е Види сортового прокату Самостійне опрацювання матеріалу, перегляд презентації
8–Б,В,Г,Д,Е Різання металу на металорізальних верстатах Самостійне опрацювання матеріалу, перегляд презентації
06.04-

5–Д,Е Технологія шліфування деревних матеріалів Виконання тесту
6–Д,Е Види сортового прокату Перегляд відео, виконання завдання
8–Б,В,Г,Д,Е Сучасні методи обробки металу Самостійне опрацювання матеріалу, виконання тесту

Кафедра фізичної культури

Мазна Аліна Леонідівна,  Полякова  Ніна Володимирівна

З метою виховання учнів на гуманістичних цінностях  , формування в них навичок та культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою спортом 3 30.03-03.04 .

Під час проведення дистанційного навчання робота вчителів фізичної культури була спрямована на:

-виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя;

-покращення здоров’я ;

-придбання необхідних знань в області фізичної культури;

-залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом

Фізична культура

Карабут Олексій Миколайович