Вечір пам`яті до Дня Чорнобильської трагедії

Аварія, що сталася на атомній електростанції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей.
Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

З нагоди відзначення сумної для історії України дати, в актовій залі школи для учнів 7-8-х класів вчителем історії Ситник Г.М. проведено вечір пам`яті «Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс». Захід супроводжувався переглядом слайдів, звучали пісні про Чорнобиль.

Присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів наслідків аварії.

Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.

Вечір пам`яті до Дня Чорнобильської трагедії