Великі українці: наша Леся

Світ не знав такої поетеси. Безсмертна іскра Прометея запала глибоко в її серце і

загорілася ясним вогнем. В промінні цього вогню світ пізнав творіння української

поетеси, пройняті філософськими роздумами про людину очікуваного майбуття,

сповнені незборимої сили заперечення зла і ствердження добра. Ця поетеса – Леся Українка.

Сьогодні, у День народження Лесі Українки, вчитель української мови та літератури Ляхімець Н.М. провела для учнів 10-В класу урок- презентацію «Великі українці: наша Леся». Учні підготували цікаву інформацію про творчість письменниці. Адже її життя – героїчна легенда, і її творила вона, перемагаючи важку хворобу, здобуваючи знання самоосвітою і творячи для нащадків таку неповторно прекрасну поезію.

Справжня донька Прометея! Тож знаймо про неї, гордімось нею, берімо все найкраще від неї!

Великі українці: наша Леся