Великодній кошик для воїнів

Наш захисник! Вітаємо зі святом!

Знай, молимося за тебе ми щодня!

Із перемогою додому повертайся!

Тебе чекають друзі і рідня!

Наближається світле свято Христового Воскресіння, і кожна сім’я готується до його відзначення в родинному колі. У ці дні вчителі, учні та батьки нашого НВК потурбувались про військових, які стоять на сторожі нашого спокою – на передовій. Аби свято Воскресіння Христового відчули і бійці в зоні ООС, протягом тижня в закладі пройшла благодійна акція «Великодній кошик для воїнів».

Усі небайдужі долучилися до доброї справи. Тож разом зібрали традиційні великодні гостинці. Тут і пасочки, і кава, чай, солодощі, а також предмети першої необхідності. Окрім продуктів, військовим також відправили дитячі малюнки та поробки.

Діти з величезним задоволенням малювали вітальні листівки захисникам, щоб висловити в них найщиріші побажання з нагоди Пасхальних свят. А бажали їм міцного здоров’я, щастя, сили, мужності, перемоги, миру, веселих Великодніх свят і обов’язково повернутися здоровими до своїх рідних домівок.

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатний початок нашої перемоги!

Великодній кошик для воїнів