Веселі новорічні ранки для молодших школярів

Новорічне свято – це, без сумніву, довгоочікувана подія для всіх дорослих і дітей. Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

26 грудня в нашому НВК закінчились новорічні ранки для учнів початкової ланки. На святі для молодших школярів усі діти були активні: кружляли в хороводах, співали пісні, брали участь у різноманітних конкурсах. До них на свято завітали артисти з шкільного театру «Овація» зі своєю казкою «Новорічне свято під водою». Весела і повчальна казка не залишила нікого з дітлахів байдужим. Кожен з неї виніс щось своє. Найменші вдосталь насміялися з танців веселих водяників, рибок та маленьких гномиків, старші – занурилися у чарівний світ добра та зла, де рано чи пізно добро перемагає.

Задоволені новорічними ранками були однаково і діти, і батьки. Адже вистава і справді була чудовою, як і організація свята. Батьки з усміхненими обличчями покидали актову залу НВК і щиро дякували організаторам.

Гарним настроєм, радістю, відчуттям  чарівної новорічної  казки  – ось з якими емоціями учні початкової ланки нашого НВК зустрічатимуть новий 2019 рік.

Веселі новорічні ранки