ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ

Безымянный

Культурно – масова робота

Дата Назва заходу Клас Час

проведення

Місце проведення Відповідальний
28.03 Пальчиковий театр. Інсценування казки «Маленький

Мук»

2-А 11.00 кабінет №3 Запорожець Г.В.
28.03 Засідання клубу «Народний прогностик» 4-Б 10.00 кабінет №21 Гуртова Н.В.
29.03 День спогадів 11-А

11-Б

10.00 кабінет №32

кабінет №28

Глущенко С.В.

Топчій А.В.

29.03 Майстерня «Умілі руки». Виготовлення  листівок «Підсніжник»

 

1-Е 10.00 ЗОШ №5 Білоус А.В.

Інтелектуальні ігри, вікторини, конкурси

28.03 Конкурс «Пісня єднає нас» 4-Г 11.00 кабінет №1 Калініченко Н.В.

Екскурсійна робота

26.03 Екскурсія в музей-аптеку 3-А

3-Д

9.00 місто Київ, музей-аптека Клименко Г.Л.

Нудьга С.В.

26.03 Поїздка до Києво-Печерської лаври 5-Д

5-Е

12.00 місто Київ, Києво-Печерська лавра Купка С.М.

Воронюк Л.Р.

26.03 Екскурсія на хлібзавод «Кулиничі» 8-В 10.00 с. Крушинка, хлібзавод «Кулиничі» Гуцаленко М.О.
28.03 Екскурсія до музею бурштину 1-А

2-Е

11.00 місто Буча, ЗОШ №5 Макарова І.М.

Оцупок Ю.Ю.

28.03 Екскурсія до міської дитячої бібліотеки 1-Б

2-Є

11.00 місто Буча, дитяча бібліотека Самійленко Н.М.

Волоконська О.А.

28.03 Екскурсія до майстерні художньої кераміки «Сонце» 4-Е

4-А

10.00

11.00

12.30

місто Буча, майстерня художньої кераміки «Сонце» Кучер К.А.

Піддубна Н.М.

Новикова Н.В.

28.03 Культпохід до кінотеатру «Акваріус» 9-Г 10.00

12.00

місто Буча, кінотеатр «Акваріус» Писько І.В.

Спалило О.С.

28.03 Перегляд вистави «Поліанна» в театрі юного глядача 5-А

5-Б

12.00 місто Київ, ТЮГ Жучкова В.М.

Кожем`яко Є.П.

28.03 Поїздка в Кам`янець-Подільський 6-В

8-Б

7.00 місто Кам`янець-Подільський Тумаш В.О.

Данюк З.А.

28.03 Екскурсія в музей мініатюр 7-А 9.00 місто Київ, музей мініатюр Ситник Г.М.
29.03 Екскурсія в музей краєзнавства 1-В 11.00 місто Ірпінь, музей краєзнавства Клокун Л.М.
29.03 Поїздка до Київського академічного театру ляльок 1-Г 10.30 місто Київ, академічний театр ляльок Шабатин С.Ю.
29.03 Екскурсія до майстерні художньої кераміки «Сонце» 7-В 11.00 місто Буча, майстерня художньої кераміки «Сонце» Кот Н.М.
29.03 Екскурсія до музею бурштину 2-Д

2-В

10.00

11.00

місто Буча, ЗОШ №5 Домащенко Л.А.

Осадча В.П.

29.03 Поїздка до розважального центру «Dream Town» (SKY PARK) 6-Г 29.03 місто Київ, розважальний центр «Dream Town» Павленко О.В.
29.03 Екскурсія в музей історичних коштовностей України 6-А 10.00 місто Київ, музей історичних коштовностей України Чайка М.П.
29.03 Поїздка до океанаріуму «Морська казка» 2-Г 12.00 місто Київ, океанаріум «Морська казка» Гаврилюк І.В.
29.03 Екскурсія до міської дитячої бібліотеки 3-Г 11.00 місто Буча, дитяча бібліотека Стужук І.А.
29.03 Культпохід до кінотеатру «Акваріус» 6-Д

1-Д

1-Є

10.00 місто Буча, кінотеатр «Акваріус» Рудницька О.А.

Зубаха А.П.

Фенько Н.О.

29.03 Поїздка до розважального центру «OCEAN PLAZA»» 9-В 10.00 місто Київ, розважальний центр «OCEAN PLAZA» Кузьменко Л.В.
29.03 Екскурсія на фабрику «Рошен» 5-В 10.00 місто Київ,

фабрика «Рошен»

Старовойтова Л.В.
29.03 Екскурсія на хлібзавод «Кулиничі» 4-В

6-Б

10.00 с. Крушинка, хлібзавод «Кулиничі» Сафронова І.В.

Ковалик І.М.

29.03 Оглядова екскурсія по визначних місцях Києва 10-Б 10.00 місто Київ, визначні місця Томашко-Підварко О.А.
30.03 Екскурсія на хлібзавод «Кулиничі» 1-Ж 10.30 с. Крушинка, хлібзавод «Кулиничі» Бондаренко С.А.
30.03 Екскурсія у видавництво журналу «Пізнайко» 3-Е 10.00 місто Київ, видавництво журналу «Пізнайко» Шевченко В.Г.
30.03 Екскурсія до майстерні художньої кераміки «Сонце» 5-Г 11.00 місто Буча, майстерня художньої кераміки «Сонце» Новак Я.М.
30.03 Перегляд вистави в театрі юного глядача 9-А 16.00 місто Київ, ТЮГ Ситнікова Н.О.
31.03 Екскурсія до музею бурштину 3-Б

2-Б

10.00

11.00

місто Буча, ЗОШ №5 Лежень Ю.В.

Ющенко Л.І.

31.03 Поїздка до етнографічного комплексу «Українське село» 4-Д 10.00 с. Бузова, етнографічний комплекс «Українське село» Замостян Н.М.
01.04 Екскурсія до майстерні художньої кераміки «Сонце» 7-Б

7-Г

11.00 місто Буча, майстерня художньої кераміки «Сонце» Ємець В.Д.

Гончар Т.В.

Гурткова робота

1. Шкільні

29.03 Заняття вокального гуртка «Апельсин» 3-5-і 11.00 кабінет №30 Щастна Т.В.
29.03 Заняття гуртка «Моделювання та конструювання одягу» 5-6-і 10.00 кабінет №6 Кравчук С.П.
31.03 Заняття вокального гуртка «Веселі нотки» 3-4-і 10.00 кабінет № 17 Сафронова І.В.
31.03 Заняття гуртка «Умілі ручки» 1-і 10.00 ЗОШ №5, кабінет №205 Зубаха А.П.
31.03 Заняття гуртка патріотичного виховання «Пам`ять» 7-і 10.00 кабінет № 8 Ситник Г.М.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>