Військово-спортивні змагання до Дня Збройних Сил України

IMG_9183_c61afef390f40238e9f44c2d9621b216.JPG.pagespeed.ce.3NsK5GLr90

З метою військово-патріотичного виховання підростаючого покоління, популяризації активного способу відпочинку, пропаганди культури здоров’я та здорового способу життя, виховання у молоді любові до Батьківщини, підготовки команд до участі в обласних та Всеукраїнських військово-патріотичних зборах і змаганнях та з нагоди Дня Збройних сил України 5 грудня на базі НВК №3 серед учнів  9-11 класів відбулися спортивні змагання.

Школярі продемонстрували свої вміння у підтягуванні та віджиманні, складанні та розбиранні зброї та стрільбі.

Вітаємо Зуєву Катерину (9-А клас) з почесним ІІ місцем за віджимання та Бондаренка Андрія (10-Б клас) з почесним ІІІ місцем  в складанні та розбиранні зброї.

Військово-спортивні змагання