ВІКНА ТВОГО ЖИТТЯ

«Будинки створені не із стін – це ілюзія, а з вікон». Цим висловом відомого австрійського архітектора Ф.Хундертвассера розпочався інтегрований урок-тренінг «Вікна», який відбувся 14 березня у нашому навчальному закладі.

Учасниками тренінгу стали учні 10-А класу, студенти-практиканти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, випускники нашого НВК Зубко Дмитро та Лямпарська Марина; ведучими – шкільний психолог Овчиннікова З.О. та учитель художньої культури Новикова Н.В.

Розпочався урок із вибору учнями метафоричних карт – очикувань від тренінгу. Об’єднавшись у групи десятикласники отримали завдання намалювати стіну свого уявного будинку, а потім, використовуючи кольорові карти, створити у ньому вікна. Усі працювали творчо і з неабияким натхненням! Відчувався сильний командний дух і підтримка учнями один одного. Результатами роботи груп стали колажі, які учні презентували і розмістили на дошці. Школярі мали можливість познайомитися із творчою концепцією епатажного архітектора Ф.Хундертавассера, який вважав, що неможна жити в будинках однакових і тому створював неповнорні й фантастичні споруди із безліччю яскравих вікон, вкритих травою і деревами.

Своєрідним епілогом уроку прозвучала думка, що кожний сам малює свій світ самостійно, сам вирішує де жити, з ким жити, і найголовніше як жити. І можна тільки подякувати тим, чиє життя, вчинки і творчість допомагають прокинутися і поглянути на світ по-іншому!

ВІКНА ТВОГО ЖИТТЯ