Вітання для вчителів-чоловіків

Саме сьогодні, 14 жовтня, вся Україна відзначає такі славетні свята як  День Українського козацтва, День створення УПА,  Покрови Пресвятої Богородиці, а з 2014 року до цього списку входить і День захисника України, що є державним святом. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Не могли й ми обійти увагою це свято. Напередодні учнівське самоврядування підготувало чудове свято для вчителів-чоловіків.

Різноманітні конкурси довели, що Олексій Миколайович, Віталій Іванович, Євгеній Петрович, Володимир Вікторович, Олександр Ігорович та Ярослав Миколайович є справжніми козаками, сміливими, розумними, веселими та кмітливими.  Не обійшлося без сюрпризів, серед яких найбільше вразили та запам’яталися запальний танок молодих українок (вчителів), відео-привітання з жартівливими побажаннями та музичний подарунок від Анастасії Товстенко. Звичайно, не минулося без нагород: кожен отримав диплом справжнього козака від учнів школи та подарунок від колег.

Свято для вчителів-чоловіків