Вітаємо!!!

0-02-08-3dca76beb476dae6083c2d336d43d335c76948e1ee21278959f7d1b7dbe1a796_3902f6a8

Важливою характеристикою освітнього простору є рівень особистісних досягнень педагогів та їх вихованців у різних сферах діяльності. Один із суттєвих показників – результати школярів на Всеукраїнських учнівських олімпіадах.
Такими результатами пишається наш заклад. Купрій Олександр, учень 9-Б класу, виборов почесне ІV місце у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики.Вітаємо Олександра і його вчителя, Зарицьку Світлану Анатоліївну, з таким високим результатом. Віримо, що за такими учнями майбутнє успішної і процвітаючої країни. Переконані, що твої плани, мрії та задуми, Олександре, будуть такими ж успішними та перспективними, як і твоя перемога в інтелектуальному випробуванні.Успіхів тобі, творчих злетів і подальших звершень!