Вітаємо Карабута Олексія Миколайовича!

Педагогічний та учнівський колективи Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» №4  вітають Карабута Олексія Миколайовича  з перемогою в обласному етапі  конкурсу «Учитель року – 2018»  у номінації «Фізична культура».

Карабут Олексій Миколайович – не просто талановитий педагог, Учитель з великої літери, а й прекрасна людина, вірний товариш і щирий колега. Люблять його учні, і він їх любить, з теплотою ставиться до своїх колег. Він постійно поглиблює свої знання, використовує передову та авторську методику навчання та виховання підростаючого покоління.

Шановний Олексію Миколайовичу, нехай ніколи не зраджують Вам душевні сили, не вичерпуються запаси Вашого здоров’я, оптимізму, натхнення і професіоналізму.

Ми раді Вашому успіху в цьому конкурсі. Бажаємо нових звершень, не зупинятися на досягнутому, розкривати і примножувати творчий потенціал учителя на ниві добра.

Вітаємо з перемогою!