Вітаємо на шкільному «Х-факторі»!

0-02-05-91146d54adf9314e45164419d90cfbcd5ac5e9e0e03b005711528f48c6ab47a7_8bcb919c

З піснею ми відчуваємо красу життя. Пісня криє у собі силу уяви та багатство щирих переживань, стає джерелом натхнення. Вона проходить крізь довгі століття, щоб і  сьогодні причаровувати переливами дорогоцінних самоцвітів.

1 листопада в нашому НВК відбувся шкільний пісенний конкурс  «Х-фактор», який було започатковано минулого року. Адже навчання в школі – це не тільки здобування знань, а й розкриття та розвиток здібностей і талантів. Кожного разу на конкурсі з’являються нові неочікувані виступи, які приголомшують глядачів та журі.

Цього року було представлено 16 пісень, які виконували співаки початкової та  середньої ланки. Журі оцінювало конкурсантів та визначило кращих співаків, які виступлять на Гала-концерті.

А всім учасникам ми хочемо побажати, щоб замріяне збувалось! Щоб Господь Бог протягом життя зігрівав Вас своєю ласкою і благодаттю! Нехай нескінченною, світлою та щедрою на добру вдачу буде Ваша життєва дорога, хай повниться вона радістю та достатком! Дякуємо Вам за Ваш талант!

«Х-факторі»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>