Вітаємо наших юних спортсменів із чудовими досягненнями!

10 травня команда з кіокушинкай карате взяла участь у Чемпіонаті Закарпатської області, який проходив у місті Ужгород. Наші учні продемонстрували силу духу, витримку, наполегливість і високий рівень підготовки, здобувши призові місця:
🏆🥇 Любов Богиніч, учениця 2-В класу – І місце
🏆🥇 Микола Русських, учень 4-Г класу – І місце
🏆🥇 Єсенія Садовська, учениця 7-Д класу – І місце
🏆🥈 Аліна Станіславенко, учениця 7-Д класу – ІІ місце
🏆🥉 Арсеній Костюк, учень 3-В класу – ІІІ місце
Пишаємося вашими успіхами, цілеспрямованістю та спортивним характером! Бажаємо нових перемог, невичерпної енергії, впевненості у власних силах і подальших звершень на спортивних аренах України та світу!