Вітаємо учнів школи з перемогою у творчих конкурсах

Вітаємо Подосіннікову Вероніку та Пащенка Дмитра, учнів 9-А класу, з перемогою (ІІ місце) у XV Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням, «Об`єднаймося ж, брати мої!».

Подосіннікова Вероніка 9-А Пащенко Дмитро 9-А

Вітаємо Подосіннікову Вероніку, ученицю 9-А класу, з ІІІ місцем в обласному поетичному конкурсі «Я гордий тим, що українець зроду».

Подосіннікова Вероніка 9-А

Вітаємо Цвілюк Ольгу, ученицю 5-А класу, з І місцем в обласній виставці-конкурсі дитячого малюнку «Право очима дитини».

Цвілюк Ольга 5-А

Вітаємо Чайку Крістіну, ученицю 8-В класу, з ІІІ місцем в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії».