Вона в віки майбутні йти повинна

«Вона в віки майбутні йти повинна» – тема виховного заходу, присвяченого 145-річчю від дня народження Лесі Українки,  який відбувся в перший день весни в нашій школі для учнів 9 класів. Кожним словом, кожним променем думки, кожним болем своїм  живе в душі нашого народу людина, ім’я якої Леся Українка. Ці слова звучали з уст учениць 9-В класу, які так натхненно, лірично читали рядки з творів поетеси. Поетичні рядки змінювались демонстрацією відеофільму про життя Лесі, виконувалась пісня на її слова, група дівчаток ансамблю «Фантазія» затанцювали буковинський танець. Таке поєднання  різних жанрів виявилося цікавим для глядачів. Всім учасникам завідувач бібліотеки Мельникович Л.В. висловила слова вдячності за участь у міроприємстві.

Вона в віки майбутні йти повинна