Всесвітній день поезії

SAM_4067

У рамках Тижня дитячого читання, 21 березня присвячувалося Всесвітньому дню поезії. Сьогодні, в час глобальної комп’ютеризації, бібліотекарі намагаються прищепити юним читачам любов до книги, пробудити інтерес до читання, зацікавити  дітей книгою настільки, щоб вільний час вони присвячували читанню.
На уроці літературного читання учні 4-Є класу читали вголос твори Т.Г.Шевченка. Здавалося б, ну що ще не сказано про Шевченка? Яких поезій не прочитано? А все одно ми звертаємося до нього знову і знову, зачитуємо, зачитуємося…  Діти з задоволенням прослухали розповідь про життєву долю великого українського поета, перечитували вголос його найвідоміші вірші, уривки з поем, всі разом виконали пісню на слова Т.Г.Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий».  Також мали змогу познайомитися з літературою великого Кобзаря та фотоматеріалами, які презентувалися на виставці «Шевченкові твори сіяють, як зорі». Всі учні, які читали вголос продемонстрували гарні навички, читали виразно, не запинаючись, подарували собі і своїм друзям радість спілкування з книгою та з Великим поетом.

Шевченкові твори сіяють, як зорі!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>