Всеукраїнська імітаційна гра «Місцеві вибори М18 2020»

Цього року, 25 жовтня, в Україні відбудуться місцеві вибори. Українці обиратимуть депутатів селищних, районних і обласних рад, а також міських голів. Діти і молодь, молодші 18 років, не стоятимуть осторонь і зможуть виловити своє ставлення до кандидатів у місцеві органи самоврядування під час моделювання Виборів М18.

Метою Всеукраїнської імітаційної гри «Місцеві вибори М18 2020» є привернення уваги дітей і молоді до суспільного життя, формування громадянських та соціальних компетентностей, виховання активного та дієвого громадянина.

Сьогодні у нашому НВК проводилась Всеукраїнська імітаційна гра-моделювання «Місцеві вибори М18 2020» для дітей та молоді, молодших 18-ти років. З великим ентузіазмом юні громадяни України – учасники гри опановували основи демократії, вчилися оцінювати політичні програми. Учні мали змогу долучитися до процесу свідомого вибору влади, долання стереотипів щодо політичної діяльності. На імітованій виборчій дільниці проголосувало 250 юних виборців.

Діти і молодь свій вибір робили не за іменем кандидата в мери. Дітям пропонувалось зробити свій вибір, орієнтуючись лише на зміст передвиборчих програм кандидатів у мери. Імена кандидатів були приховані за літерами (Кандидат «А», Кандидат «Б» тощо). Юні виборці визначалися, яка програма є найбільш відповідною, з їхньої точки зору, для розвитку України, та обирали ту, що найбільше відповідає їхнім власним переконанням.

Дякуємо усім за активну громадянську позицію і залученість!

Разом ми можемо більше!

«Місцеві вибори М18 2020»