Вистава “Лісова пісня”

8101df2d-d920-4b0a-95a6-16879d902b42

6 квітня учні 10-х класів разом із учителем української мови та літератури переглянули виставу за драмою-феєрією «Лісова пісня» Лесі Українки в Театрі юного глядача. Звичайно, зміст вистави був відомий з уроків літератури, але кожен був здивований: хтось цікавими образами,хтось незвичними костюмами,а хтось сучасним прочитанням та модерною постановкою. Але всім, однозначно, було цікаво, вистава сподобалася та запам’яталася!

Вистава, яку ми відвідали сьогодні, – “Лісова пісня”, вразила мене чудовою грою акторів, музичним супроводом та декораціями. Побачене абсолютно відповідає прочитаному. Також вистава змусила задуматись над важливістю єдності природи та людини, важливістю справжніх почуттів. Я рекомендую кожному відвідати “Лісову пісню”.

Шаплавська Вікторія, учениця 10-А класу

Сьогодні ми відвідали театр юного глядача та побачили виставу за сюжетом «Лісової пісні» Лесі Українки. Вистава складалась з трьох дій, і більше всього мені сподобалась остання, третя дія, тому що вона здалась мені найемоційнішою. Гра акторів була чудова, але деякі декорації, як на мене, були недоречними. Загальне враження склалось гарне і я би залюбки поїхав повторно.

Васильєв Денис, учень 10-А класу

На сцені створюється картина справжнього лісу.Вистава занурює кожного глядача в казку, і змушує повністю повірити в події ,що відбуваються на сцені .Я була надзвичайно вражена й не могла відірвати очей від чудової гри акторів та танців на сцені.

Чайка Аліна, учениця 10-А класу

Вистава "Лісова пісня"