Виставка малюнків та аплікацій з геометричних фігур «На що схожа цифра?»

DSCN2492

«Зацікавити розум дитини – ось, що є з основних положень навчання. І ми ні чим не нехтуємо, щоб прищепити учневі смак, ми сказали б, навіть пристрасть до навчання», – писав видатний математик М.В. Остроградський.

З метою розвитку пізнавальних та індивідуальних творчих здібностей учнів, підвищення інтересу до математики, в день математики  в школі серед учнів початкових класів була організована виставка малюнків та аплікацій з геометричних фігур на тему «На що схожа цифра?».

DSCN2492