Виступ театру екологічної мініатюри «Діти – за чисте місто!»

SAM_5853

«Усі ми пасажири одного корабля, що називається Земля»,  – сказав Антуан де Сент-Екзюпері. Тому священний обов’язок кожного полягає у постійній турботі про наш спільний дім. Особливо на сучасному етапі, коли планеті загрожує екологічна катастрофа.
Долучилися до цієї важливої справи і учасники шкільного театрального  гуртка «Овація». Вони підготували екологічну мініатюру  «Діти – за чисте місто!» на чолі з керівником Ковалик І.М. та закликали усіх учнів 1-2-х класів приєднатися до акції зі знищення сміття у рідному місті.
Сподіваємося, діти зрозуміли, що у кожного з нас є святий обов’язок – берегти  наш прекрасний спільний дім від сміття й бруду, щоб дихати чистим повітрям, пити кришталево чисту воду і жити серед квітучої красуні природи.

[Galleries 120 not found]