Як і де беруться іграшки на новорічній ялинці?

7 грудня 1-Е клас їздив на екскурсію на Клавдіївську фабрику ялинкових прикрас. Там першокласники розгадати головний секрет: як і де беруться іграшки на новорічній ялинці? Діти на власні очі побачили всі процеси виробництва: видування скляних форм, посріблення кульок хімічним шляхом, фарбування та розпис іграшок майстринями. Очі дітей світилися щастям та радістю, коли перед ними гостинно відкривались кімнати Музею іграшок. Малюки і навіть дорослі не уявляли того розмаїття прикрас, які були там представлені. Новорічні інсталяції також зачаровували присутніх. Коли ж відкрились потаємні двері шафи, всі зрозуміли, що потрапили у справжню казку. На чарівних листах діти написали свої побажання Діду Морозу й пішли на майстер-клас. Під керівництвом досвідченої художниці кожен розписав свою ялинкову кульку з символом майбутнього 2018 року. З чудовими емоціями та новорічними сувенірами всі радісно повернулися до школи.

Як і де беруться іграшки на новорічній ялинці?