Як повідомити про небажаний контент

Що робити, якщо відбулося сексуальне насилля над дитиною?

ПОВІДОМИТИ

Це посилання на інтернет-портал повідомлень про матеріали, що зображують сексуальне насильство над дітьми. Портал працює як лінія звітування: знаходячись в Україні Ви можете повідомити про контент сексуального насильства над дітьми, який Ви виявили в інтернеті.

Зрозуміло, що побачити контент зі сценами сексуального насильства над дітьми — пригнічує, бентежить, викликає злість. Але поза емоціями знайти в собі сили, щоб повідомити про такий контент — це правильний вчинок.

Ці повідомлення допомагають захистити дітей та не допустити їх подальшої сексуальної експлуатації.

Як спрацьовують повідомлення

Всі повідомлення, які ви можете надіслати через даний Портал, обробляються партнерами у Великобританії громадською організацією Internet Watch Foundation (IWF).