Юні дослідники

Канікули – це весела і щаслива пора для всіх дітей. Канікули наших вихованців пройшли цікаво і різноманітно. Серед віхоли зимових розваг школярі 5-А класу знайшли час, у творчій та по-сімейному щирій атмосфері, підготувати цікаві проекти з теми «Всесвіт» курсу навколишній світ.

Не відставали від своїх молодших друзів і учні 6-Б класу. Вони розуміють, що у творчій роботі, як і в навчальному процесі, велике значення має наочність. Діти під час канікул не просто гралися за комп’ютерами, а знайшли багато цікавої інформації, деякі приготували презентації. Звичайно не обійшлося без моделювання. Дозвілля наших школярів було цікавим і різноманітним.

Канікули вже скінчились, а з ними і новорічні свята, проте святковий піднесений дух збережемо у своїх серцях весь рік.

Юні дослідники