З турботою про Землю

Цього тижня учні 1-Г класу поглиблювали та вдосконалювали свої знання із захисту довкілля та збереження екології. Щодня маленькі першокласники  відкривали для себе таємниці навколишнього світу, дізнавалися що за наука «екологія», яку шкоду приносить їй суспільство, вчилися цінувати та берегти природу.

Підсумовуючи одержані учнями знання та враховуючи те, що 22 квітня відзначатиметься Всесвітній день Землі,  класним керівником Кучер К.А. був проведений урок  «З турботою про Землю».

Під час уроку школярі переглянули цікаві відеоролики телеканалу ПЛЮСПЛЮС, з яких дізналися яку користь приносять дерева та ліси,   наскільки важливо берегти природу, а головне як правильно її оберігати. Діти ознайомилися з правилами збереження природи, доповнили їх. Наприкінці уроку першокласники пограли в еко-гру «Сортуємо сміття – рятуємо планету!» тим самим змогли застосувати здобуті знання вправляючись у правильному сортуванні сміття.

Як і багато інших процесів, великі зміни починаються з маленьких кроків. Сьогодні школярі з’ясували причини забруднення і наслідки дій людини, які особливо актуальні для нашої планети, навчилися цінувати та берегти природу, збагатили свої знання із захисту довкілля та збереження екології.

Земля - наш спільний дім