Загадкова подорож у світ зірок

Сьогоднішній день в учнів 2-Г класу був сповнений новими враженнями, адже школярі, разом з класним керівником Кучер К.А.,  вирушили на екскурсію до Київського планетарію.

Ексурсія складалась із двох частин. Спочатку школярі мали можливість познайомитись ближче з “космічними об`єктами” (їх макетами), а також відкрити для себе деякі таємниці Зоряного неба. Найбільше дітей вразив макет першої живої істоти у відкритому космосі – собаки Лайки, який, на превеликий жаль, загинув під час польоту. Після оглядової екскурсії планетарієм, на другокласників чекав перегяд повнокупольних навчальних сюжетів “Космічна вікторина” та “Вода – диво природи”.

Першою була “Космічна вікторина”, під час якої школярі дізнались багато нового та цікавого про Сонце, Місяць, Землю та інші планети Сонячної системи, а також мали змогу первірити отримані знання.   Наступним був не менш цікавий сюжет “Вода – диво природи”, під час перегляду якого учні поглибили свої знання про колоообіг води в природі. Крім того, під час перегляду сюжету, учні усвідомили важливе значення води в господарській діяльності, дізнались про методи очищення води від забруднень, та переконались, що воду необхідно оберігати.

Під час екскурсії до планетарію, учні дізнались багато нового, а також поглибили, вже отримані на уроках природознавства, знання. Задоволені та сповнені новими враженнями школярі  повернулися додому.

Планетарій