Захід “Будь бережливим” у рамках тижня енергозбереження
У рамках тижня енергозбереження вихователь ГПД Світлана Гриценко провела цікавий захід для учнів 1-Г та 2-В класів на тему “Будь бережливим”.
На прикладі казок-оповідань “Казка про Електрончика” та “Подруги на полиці” діти дізналися, чому важливо економити воду та електрику.





