Закриття декади початкових класів

P4160015

З  03 по 13 квітня в НВК проходила декада початкових класів. План містив багато цікавих заходів, і вже по завершенню декади можна сказати, що сподівання на отримання позитивних емоцій справдилися. Вже самі назви днів декади говорять про широку палітру цікавих заходів, які відбулися у класних колективах. Їх режисерами-постановниками виступали класні керівники. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити декаду початкової школи справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.
А завершилась декада урочистою лінійкою «Овації найкращим!», на якій переможці конкурсів та предметних олімпіад були нагороджені грамотами.