Закриття зміни в таборі “Джерельце”

Канікули, канукули

Веселая пора.

Канікули, канікули ,

Радіє дітвора.

Ось і завершив свою роботу літній пришкільний табір з денним перебуванням «Джерельце». Впродовж 14 днів вихованці табору брали участь у виховних заходах, конкурсах, вікторинах. Дозвілля було насичене цікавими екскурсіями ,майстер-класами, походами в Бучанський парк та кінотеатр.

В цей день діти висловили свої враження від перебування в таборі, створили колажі на тему «Табір, прощавай!» та виявили бажання наступного року знову відвідати наш табір.

Також в таборі відбувся святковий концерт, присвячений закриттю табірної зміни , де були представлені найкращі номери художньої самодіяльності. Діти з великим задоволенням продемонстрували свої уміння і таланти, здобуті за час, проведений в таборі. По закінченні концерту вихованців табору чекала яскрава та запальна дискотека, нагородження найактивніших вихованців табору «Джерельце», а також веселі фотографії біля тематичної фотозони.

Вихованці табору подякували своїм наставникам за цікаві заняття, екскурсії, смачні сніданки та обіди. Закінчилась зміна, але не закінчується літо. Хочеться побажати всім гарних,веселих канікул, нових вражень та надії на приємну зустріч!

Закриття табору