Засідання міської творчої групи “Росток”

19 грудня 2017 року на базі Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» № 4 відбулось засідання міської творчої групи « Росток» з теми: «Формування та розвиток інтелектуальних здібностей учнів на основі діяльнісного підходу за педагогічною технологією «Росток».

Всіх присутніх, на початку засідання, привітав зі святом Святий Миколай.

Лук’яненко Олена Андріївна, завідувач міського методичного кабінету відділу освіти, у своєму виступі наголосила на актуальності змін у сучасній освіті. А «Росток» є тією науково-педагогічною технологією, яка успішно втілюватиме ідеї нової української школи.

Яблонська Лариса Броніславівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, презентувала педагогічну технологію «Росток» в умовах реалізації нової ккраїнської школи. Ця розвивальна технологія стовідсотково відповідає новим підходам та новим освітнім стандартам. Технологія «Росток» гнучка й варіативна, побудована на тих самих принципах, що й нова українська школа: інтеграція, діяльнісний підхід, системність та екологізація освіти, особистісний підхід до учасників навчального процесу, розвиваюче навчання та виховання. Педагогічна технологія  «Росток» успішно працює на цих принципах понад 20 років і підтверджує їх результативність. Діти, які навчаються за цією технологією дуже активні, допитливі, творчі. у них креативне мислення, вони учасники та переможці предметних олімпіад та різноманітних конкурсів.

Цікаво та творчо  була організована практична частина. Педагоги школи: Піддубна Н.М., Клименко Г.Л., Лежень  Ю.В., Макарова І.М., Ющенко Л.І., продемонстрували калейдоскоп методичних знахідок. Кожен учасник мав змогу побачити родзинки цієї технології.

В кінці засідання було проведено круглий стіл, де кожен зробив свій висновок та відмітив роботу педагогів початкових класів Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» № 4, які працюють за педагогічною технологією « Росток».